Про Адвокатське об’єднання «КПЛТ»

Про Адвокатське об’єднання «КПЛТ»

Адвокатське об’єднання «КПЛТ» створене на базі корпоративної практики Адвокатського об’єднання «Адвокатська компанія «Павленко, Стаценко і Осінчук» (пізніше- Адвокатське об’єднання «Павленко і Партнери»), яка існувала з 1996 року.

Наш досвід допомагає вирішувати складні завдання практики як для великого, так і для малого та середнього бізнесу у всіх галузях економіки. Наша спеціалізація – комплексні рішення для бізнесу.

Керуючий партнер Адвокатського об’єднання КПЛТ (KPLT Attorneys at Law) Андрій Костюк є президентом Nexia Ukraine.

Адвокатське об’єднання «КПЛТ» є членом Nexia International – мережі консалтингових компаній, яка входить в 10-ку найбільших аудиторських та консалтингових мереж світу. Nexia International об’єднує в 105 країнах компанії з надання аудиторських і консалтингових послуг, банківської справи, корпоративного управління, інвестиційного менеджменту, юридичних послуг, питань з оподаткування.

Обов’язковою передумовою членства в Nexia International є дотримання високих стандартів якості послуг, які строго контролюються. Партнерство з Nexia International забезпечує нашим спеціалістам глобальний доступ до джерел професійних знань, глибокого знання регіонального законодавства та розуміння культури бізнесу і звичаїв країни, з якою пов’язані проекти, які супроводжує наша компанія.

Nexia

Практика з
1996