Умови використання

Умови використання

Правове застереження.

Цей веб-сайт адмініструється АО «КПЛТ» та належить їй.

Інформація, розміщена на сайті, максимально перевіряється на точність та достовірність. Матеріали цього сайту надають виключно загальну інформацію та не містять юридичних або інших професійних консультацій. Для отримання інформації щодо конкретних юридичних питань, які Вас цікавлять, звертайтеся, будь ласка, до юристів, згаданих на сайті.

АО «КПЛТ» не несе відповідальності за будь-яку дію, яку було вчинено або не вчинено в результаті отримання матеріалу, доступного на цьому веб-сайті.

Попередження про авторське право

АО «КПЛТ» © 2019
Всі права захищені.

Окремі користувачі можуть мати доступ та завантажувати матеріали, які складають зміст цього сайту. Таке відтворення дозволяється виключно на тимчасовій основі для доступу до інформації, яка складає зміст цього веб-сайту.

Інформація та матеріали на цьому сайті захищені авторським правом та не можуть бути копійовані, використані або відтворені будь-якою третьою особою без нашого письмового дозволу.

Збір і використання особистої інформації

Загалом, Ви можете користуватися веб-сайтом АО «КПЛТ», не розголошуючи особисту інформацію про себе. Ваші персональні дані, наприклад, прізвище, адреса, номер телефону, адреса електронної пошти та ін. будуть зберігатися лише в тому випадку, якщо Ви надасте нам таку інформацію для використання однієї з послуг на нашому веб-сайті (наприклад, передплата на новинові розсилки та публікації (тільки електронна пошта), повідомлення про заходи та інша інформація, яка, на нашу думку, може бути Вам цікавою). Якщо виникне потреба, ми будемо чітко вказувати, які поля даних є та не є обов’язковими для одержання інформації, яка запитується. 

Якщо Ви отримаєте електронне повідомлення від АО «КПЛТ», яке носить маркетинговий характер, у ньому також буде запропонована опція автоматичної відмови від цієї конкретної розсилки (кнопка «відмовитися») або від усіх маркетингових розсилок фірми. Будь ласка, дотримуйтеся інструкцій, зазначених в електронному повідомленні. Якщо Ви отримали небажану пошту від нашої фірми, будь ласка, відправте копію цього листа на адресу admin@kplt.com.ua.

Будь ласка, зверніть увагу, що якщо Ви дасте відповідь на адресу АО «КПЛТ», яка міститься в одній з наших маркетингових розсилок, або зв’яжетеся з нами в інший спосіб, це не стане початком ділових відносин з нами. Будь ласка, не відправляйте нам жодної інформації, яку Ви або хто-небудь інший вважаєте конфіденційною або таємницею, до того моменту, поки ми офіційно не погодимося представляти Ваші інтереси в цьому питанні. Будь-яка інформація, відправлена нам, перш ніж ми погодимося представляти Ваші інтереси, не може бути захищена від розголошення.

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Умови використання електронних повідомлень

Електронні повідомлення від АО “КПЛТ” та приєднані файли є конфіденційними та можуть охоронятися законом. Якщо Ви не є адресатом, будь-яке розкриття, відтворення, розповсюдження або розголошення чи використання такого повідомлення є суворо забороненим. Якщо Ви отримали це повідомлення внаслідок помилки, будь-ласка, негайно повідомте відправника та видаліть це повідомлення.

Безпека чи відсутність помилок в електронному повідомленні не можуть бути гарантовані, оскільки інформація може бути перехоплена, спотворена, втрачена, знищена, доставлена із запізненням чи в неповному вигляді, або містити віруси. З урахуванням цього відправник не бере на себе відповідальності за будь-які помилки чи упущення в цьому повідомленні, що виникають внаслідок передачі електронним зв’язком. Для перевірки правильності інформації, будь-ласка, запросіть паперову копію документу.

Меморандум

Меморандум та будь-які інші додатки до нього призначені виключно для використання адресатом і можуть містити конфіденційну або захищену законом інформацію. Якщо Ви не є адресатом, цим попереджуємо, що будь-яке розголошення, відтворення, копіювання, поширення, розповсюдження чи використання іншим чином цих документі категорично заборонено і може мати наслідком цивільну та/або кримінальну відповідальність згідно чинного законодавства. Якщо Ви отримали ці документі в результаті помилки, просимо негайно повідомити нас по телефону, факсом або електронною поштою, і ми забезпечимо повернення нам цих документів без будь-яких витрат для Вас.